Terug naar Politiek

Gemeenteraad van Lisse

Sinds september 2012 ben ik lid van D66. Op de ambassade in Koeweit ontdekte ik dat je nog zulk goed voorbereidend werk kunt doen als ambtenaar, maar je er dan uiteindelijk niet over beslist. Ik wil graag meebeslissen vanuit mijn open, optimistische en realistische visie.

In de eerste twee jaar van mijn lidmaatschap van D66 heb ik gekeken bij de landelijke politiek, de jongerenafdeling en bij de gemeente. Uiteindelijk ben ik door een mooie verkiezingszege in 2014 in de gemeenteraad in Lisse gekomen.

Raadslid zijn in Lisse bevalt me uitstekend. Ik ken Lisse door en door en heb een duidelijke visie welke kant we op moeten: meer met elkaar beslissen (participatie, betrouwbaar bestuur) en kijken naar de toekomst (duurzaamheid en de jeugd). Als jonge vrouw wil ik dat niet alleen de oude heren beslissen en vind ik dat iedereen moet stemmen. Benader me vooral als je iets ziet dat anders kan of moet in Lisse!